Сумка жіноча на плече на ланцюжку, сумочка стильна
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 32 см
Висота — 22 см
Висота з ручками — 72 см
Ширина за основою — 10 см
Вага — 300 г


Ця модель сумки є в 4 кольорах:

Дивитися всі жіночі вечірні сумочки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Магніт |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴












