
Сумка жіноча стильна на плече з ремінцем, сумочка модна крос боді коричнева екошкіра
1 980 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2135
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сумка жіноча стильна на плече з ремінцем, сумочка крос боді коричнева екошкіра
Жіноча сумка — один з основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дає змогу використовувати її не тільки як функціональне доповнення, але й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина — 24 см
Висота — 20 см
Висота з ремінцем — до 75 см (ремінець регулюється)
У комплекті 2 ремінці (широкий та вузький)
Ширина за основою — 12 см
Вага — 540 г
Вся фурнітура високої якості!


Зверніть увагу 🔥
Ця модель сумочки є в 2 кольорах: білий, коричневий !
Дивитися всі жіночі крос-боді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴





