Невелика жіноча сумочка з ручкою, чорна сумка багет
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Основні параметри:
Довжина – 22 см
Висота – 17 см
Висота з ручками – 71 см
Ширина на основі – 9 см
Вага – 590 г
Дивитися всі жіночі клатчі з ручкою







Зверніть увагу 🔥
Також маємо цю модель сумочки в інших кольорах: червоний, білий, сірий, рожевий!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Багет |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴












