Модна жіноча сумка з брелоком, стильна жіноча сумочка екошкіра біла
Жіноча сумка – один із основних аксесуарів у жіночому гардеробі. Великий вибір форм, розмірів, кольорів дозволяє використовувати її не лише як функціональне доповнення, а й яскравий акцент у образі.
Матеріал - щільна екокожа преміум якості✨
Основні параметри:
Довжина – 26 см
Висота – 19 см
Висота з ручками – 31 см
Ширина з основи – 11 см
Вага – 640 г

Зверніть увагу 🔥Також маємо цю модель сумочки в іншому кольорі: коричневий !
Добре тримає форму, також в комплект входить ремінець тканевий з можливістю регулювання довжини, кріпиться на карабінах, вся фурнітура дуже якісна!
Дивитися всі жіночі сумки з принтом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴












